Sütcüoğulları Pide Salonu

http://sutcuogullari.bayrakliport.com
Sütcüoğulları Pide Salonu
11
2143 Sokak No:37Erenler,34100
+90(232) 371 96 81Bayraklıda pide, lahmacun, kiremit köfte ve özellikle bayraklıda pasta çeşitleri dendiğinde akla gelen sütçüoğulları, yine bayraklı ve bayraklının her bölgesinde unlu mamüller, el yapımı, ev yapımı kurabiye çeşitleri, düğün pastaları, resimli pastalar, yaş pasta imalatında enfes damak tadı ile bayraklıların vazgeçilmezi olmuştur. Yarım asırlık tecrübesi ile konya da başlayan yolculuğunu bayraklıya taşıyan sütçüoğulları pide börek tatlı firmamız rahmetli dedemiz ali sütcü tarafından 1967 yılında konyanın beyşehir ilçesinde açtığı karafırınında, oğlu hasan sütcü ile kara fırın ekmeği üretimine başlar. Sonrasında bayraklıda pide, pasta, börek, lahmacun, her türlü unlu mamüller, tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitlerinin imalatını yaparak, hizmet yelpazesini, aynı tecrübe ve aynı kalite paralelinde genişletmiştir. Böylece 80li yıllara kadar ekmek üretimi geliştiren sütçüoğulları, gelişen teknoloji ve beraberinde artan talep ile bayraklıda çeşit üretimi yapılmaya karar verilir pide imalatı devreye girer ve bayraklıda kıymalı peynirli ve diğer pide çeşitleri ile bayraklının tek pide çeşitleri yapan yeri olmasından dolayı ramazan ayları bilhassa bayraklımızdaki merkezimizde etli pide üretimi yoğunluk kazanır. Yarım asırlık tecrübenin damak tadı ile birleşmesi ile bayraklının en iyi unlu mamüller üreten, en iyi pide çeşitleri yapan, en iyi pasta çeşitleri ile adını duyuran bir konuma gelir. Bayraklıdaki pide, unlu mamüller, dondurma, çukulata, pastada yakaladığı enfes lezzeti, bayraklı sınırlarını aşarak izmir'e taşındı. . Artık sütcüoğulları şubeleşmeye karar verir ve şubeleşmenin ilk adımı izmirde atılır. Konyadan izmire gelerek bayraklıda ilk şube hizmete sokulur ve 1987 yılına kadar bayraklıda unlu mamuller ve yanı sıra dondurma, bayraklıda baklava sütlü tatlılar üretimine başlanır ve her kardeş kendi dalında şube açılması yolunda talimat almıştır ve bu gün sütcüoğulları bir çok dalda hizmet vermeye devam etmektedir dede mesleği olan unlu mamuller serüveninde ilk günkü gibi azimle yolumuza devam etmekteyiz. Bayraklıda müşterilerimizi sunduğumuz, ürünlerimizi gıda güvenliğine, lezzete ve estetiğe bağlı kalarak üretmek ilkemiz, müşteri memnuniyeti ise temel amacımızdır. Misafirlerinizi bizimle ağırladığınız ,özel günlerinizi, bizimle paylaştığınız, geleneksel ve dini günlerde, bayramlarda sofralarınızı bizimle donattığınız, her yeni yıla, her yeni yaşa ve tüm mutluluklara sütçüogulları pastacılık ürünlerimiz ile adım attığınız için teşekkür ederiz Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
7034Ziyaretçi
 • Yetkili Şahin SÜTCÜ
 • Adres 2143 Sokak No:37 - Erenler
 • Telefon +90(232) 371 96 81
 • Telefon ( 2 ) +90(534) 895 46 14
 • Telefon ( 3 ) +90(232) 341 03 71
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.sutcuogullari.com
 • Web Sitesihttp://sutcuogullari.bayrakliport.com
 • E-Postailetisim@sutcuogullari.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 23:15
 • Servis Saatleri11:00 - 22:15
 • Servis Yerleri Bayraklı
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bayraklı erenlerde.

İletişim Formu
Bayraklıda pide, lahmacun, kiremit köfte ve özellikle bayraklıda pasta çeşitleri dendiğinde akla gelen sütçüoğulları, yine bayraklı ve bayraklının her bölgesinde unlu mamüller, el yapımı, ev yapımı kurabiye çeşitleri, düğün pastaları, resimli pastalar, yaş pasta imalatında enfes damak tadı ile bayraklıların vazgeçilmezi olmuştur.
Yarım asırlık tecrübesi ile konya da başlayan yolculuğunu bayraklıya taşıyan sütçüoğulları pide börek tatlı firmamız rahmetli dedemiz ali sütcü tarafından 1967 yılında konyanın beyşehir ilçesinde açtığı karafırınında, oğlu hasan sütcü ile kara fırın ekmeği üretimine başlar.
Sonrasında bayraklıda pide, pasta, börek, lahmacun, her türlü unlu mamüller, tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitlerinin imalatını yaparak, hizmet yelpazesini, aynı tecrübe ve aynı kalite paralelinde genişletmiştir.
Böylece 80li yıllara kadar ekmek üretimi geliştiren sütçüoğulları, gelişen teknoloji ve beraberinde artan talep ile bayraklıda çeşit üretimi yapılmaya karar verilir pide imalatı devreye girer ve bayraklıda kıymalı peynirli ve diğer pide çeşitleri ile bayraklının tek pide çeşitleri yapan yeri olmasından dolayı ramazan ayları bilhassa bayraklımızdaki merkezimizde etli pide üretimi yoğunluk kazanır. Yarım asırlık tecrübenin damak tadı ile birleşmesi ile bayraklının en iyi unlu mamüller üreten, en iyi pide çeşitleri yapan, en iyi pasta çeşitleri ile adını duyuran bir konuma gelir.
Bayraklıdaki pide, unlu mamüller, dondurma, çukulata, pastada yakaladığı enfes lezzeti, bayraklı sınırlarını aşarak izmir'e taşındı. .
Artık sütcüoğulları şubeleşmeye karar verir ve şubeleşmenin ilk adımı izmirde atılır.
Konyadan izmire gelerek bayraklıda ilk şube hizmete sokulur ve 1987 yılına kadar bayraklıda unlu mamuller ve yanı sıra dondurma, bayraklıda baklava sütlü tatlılar üretimine başlanır ve her kardeş kendi dalında şube açılması yolunda talimat almıştır ve bu gün sütcüoğulları bir çok dalda hizmet vermeye devam etmektedir dede mesleği olan unlu mamuller serüveninde ilk günkü gibi azimle yolumuza devam etmekteyiz.
Bayraklıda müşterilerimizi sunduğumuz, ürünlerimizi gıda güvenliğine, lezzete ve estetiğe bağlı kalarak üretmek ilkemiz, müşteri memnuniyeti ise temel amacımızdır.
Misafirlerinizi bizimle ağırladığınız ,özel günlerinizi, bizimle paylaştığınız, geleneksel ve dini günlerde, bayramlarda sofralarınızı bizimle donattığınız, her yeni yıla, her yeni yaşa ve tüm mutluluklara sütçüogulları pastacılık ürünlerimiz ile adım attığınız için teşekkür ederiz
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
Firmanızı Ekleyin

Bayrakliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 17 firma yer almaktadır.